Demet Argun Güngör

Dünya baş döndüren bir hızla ilerliyor. Yaşadığınız hayata yetişebiliyor musunuz ? Aynaya baktığınızda gerçekten kendinize mi bakıyorsunuz ? Yoksa bir telaş içinde, bir yere yetişme çabasıyla koşuştururken, göz ucuyla bakıp ilerliyor musunuz ? En son ne zaman oturup, derin bir nefes alıp, o an nasıl hissettiğinize odaklandınız ? Sanırım cevap "hiç".

Fotoğraf, zamanın hiçbir döneminde bu kadar önemli olmamıştı. Uyaranları çığ gibi artan bu dünyada, size kim olduğunuzu hatırlatan, hayatınızdan güzel anları donduran, baktıkça sizi tekrar kendinize yani odaklanmanız gereken yere döndüren şey fotoğraf. Peki bu etkiyi her fotoğraf sağlayabiliyor mu ? Eğer o fotoğrafı severseniz, sizi gerçekten anlattığına inanırsanız böyle bir etkiye sahip oluyor. "Mış gibi" olmayan, baktığınızda gözünüzde bir mutluluk ışıltısı yaratan fotoğraflar bahsettiğim etkiyi oluşturuyor. Size böye fotoğraflarınız olması için yardım ediyorum. 

Fotoğraf çektirmek için hiçbir zaman geç değil. Siz şu anda hayatı henüz bir başkasıyla paylaşmıyor veya evli ya da çocuk sahibi olabilirsiniz. Hangi durum bir diğerinden daha önemli olabilir ki ? Hayat bir yolculuk ve bu yolculuğun her anı aynı değere sahip. Ben bu yolculuğu kendi bakış açımla fotoğraflamayı ve fotoğraf karelerine sizlerden özellikler eklemeyi çok seviyorum.

En sık karşılaştığım cümle "Ama ben hiç fotojenik değilim." oluyor. Fotojenik olmamanız hiç önemli değil. Fotojenik kişiler nasıl duracaklarını bilen kişiler. Sizin nasıl duracağınızı bilmenize gerek yok çünkü bu benim sorumluluğumda. Basit yönlendirmelerimle doğal ve tümüyle kendiniz olduğunuz fotoğraflarınızı çekiyorum. Hayatınız boyunca çektireceğiniz en güzel fotoğrafınızı görmek için hazır olun ;)

Çekimler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki ileti adresinden veya telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Bana dair daha fazlasını öğrenmek isterseniz bloğuma göz atabilirsiniz. 

Fotoğraf karelerinde buluşmak dileğiyle ;)

email: demet@demetargun.com
tel: 0533 640 31 60

Bursa

demet-argun-bursa